Exekuce

Cílem těchto stránek je pomoci Vám ochranit Váš osobní a firemní majetek v případě, že Vám hrozí exekuce. V dnešní době se totiž stále více lidí dostává do problémů se splácením svých závazků a spousta z nich navíc těžko hledá vhodné východisko. Ať už jste své závazky přestali splácet z vlastního či cizího přičinění, neváhejte se na nás obrátit. Naše společnost Vám nabízí chytré oddlužení a bojuje proti nekalým praktikám některých exekutorů či jiných vymahačů, kterým je Váš osud naprosto lhostejný. Náš přístup jde zcela opačný. Svým klientům nabízí pomoc bez jakýchkoliv postranních úmyslů.

Pomůžeme Vám ochránit majetek, Vaši budoucnost, Vaše blízké a v neposlední řadě i Vaše podnikání. Postaráme se o to, aby byl Váš život opět šťastný a v noci Vás netrápily noční můry. Známe možnosti, díky kterým se můžete účinně bránit proti nežádoucím jevům týkajících se exekuce. Nabízíme Vám diskrétnost, silné zázemí a ochranu před všemi, kterří Vám chtějí zabavit Váš majetek.

Co je to exekuce

Exekuce spočívá v tom, že se dlužná částka vymáhá od dlužníka (povinného) pro věřitele (oprávněného). Předmětem exekuce však nemusí být pouze vymožení peněžité částky, ale také donucení povinného ke splnění jiné náležité povinnosti. Veškeré náležitosti exekucí udává zákon č.120/2001Sb.

Soudní exekutor – kdo to je

Jak už je známo, exekuci provádí soudní exekutor. Tato fyzická osoba je vždy pověřena státem a exekutorským úřadem. Každý soudní exekutor je povinen splňovat následující podmínky, kdy musí:

  • být občanem ČR
  • být trestně bezúhonný (čistý trestní rejstřík)
  • mít úplné vysokoškolské právnické vzdělání
  • absolvovat minimálně tříletou praxi v oboru
  • složit exekutorské zkoušky


Kdy exekuce začíná a kdy zaniká

Exekuci zahajuje skutečnost, že byl soudnímu exekutorovi doručen tzv. návrh na nařízení exekuce. Naopak, exekuce může být ukončena za následujících podmínek:

  • pokud je soudní exekutor vyloučen
  • pokud soud exekuci zastavil
  • případem byl pověřen jiný exekutor
  • je-li pohledávka vymožena

Nevíte si rady s vyplacením exekuce? Kontaktujte nás.

Využijte našeho BEZPLATNÉHO PORADENSTVÍ týkajícího se exekuce, exekuce nemovitostí, konsolidace půjček, oddlužení a služby… ...více

Hrozí Vám exekuce? Potřebujete rychle oddlužit Vaši nemovitost? Chcete se vyhnout nechtěné dražbě Vaší nemovitosti?… ...více

Zobrazit archiv